Magdaléna Wronková
Co mě asi tak nejvíce vystihuje? Tak to bude stoprocentně hudba. Není to pro mě jen druh nějaké zábavy,nebo odreagování se,i když to k tomu samozřejmě také patří. Hudba je pro mě především ten nejlepší přítel,lék na bolavou duši a ve velké části mého života také nezbytná inspirace. Nebýt hudby,nebyla bych tu ani já. A to doslova,protože moje maminka se do mého tatínka zamilovala právě díky tomu,že to byl muzikant. J
Co se mě jako člověka týká? Jsem neskutečne tvrdohlavá,cílevědomá a semtam taky dost praštěná. Nebojím se občas zariskovat,když už se mi to párkrát vymstilo. Jsem taky dost líná,ale když dojde na věc,která mě baví,nic mě nezastaví.
Naprosto mě posedla láska k jednomu zvířátku ,a to je slon. Příjdou mi prostě neskuteční,a s klidem by jste o mě mohli říct,že jsem slonoholik. :D
Mým druhým životem je momentálně divadlo,a studium. Díky bohu,se mi tyto dvě věci spojily v jednu,takže studuji,to co mě baví,a myslím si,že to je ta nejlepší možná kombinace.
Nikdy nevynechám žádný z mimořádných koncertů v Praze. Jsem obrovský fanoušek kapel FooFighters, Nickelback, Linkin Park, ACDC atd….
A co na sebe můžu ještě prásknout? Ráda se chodím bavit, a nejraději trávím volný čas s přáteli. No a pokud se to skloubí právě s nějkým tím koncíkem,tak je to naprostá bomba. ;)
Archiv moderátora
Mixxxer 20.03.2013, host Egotrip
20.03.2013
Moderuje: Magdaléna WronkováMixxxer 13.03.2013, host Mardi - Vypsaná Fixa
13.03.2013
Moderuje: Magdaléna WronkováMixxxer 06.03.2013,Óčko hudební ceny - videoklip roku, MARTIN HARICH
06.03.2013
Moderuje: Magdaléna Wronková


