Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • FILMSHOT: LEO už má Oscara v kapse! HLASUJ pro další adepty!

  1. března 2016 13:35
  Několik posledních let se až do minulé neděle řešilo, že Leonardo DiCaprio stále nedostal Oscara, i když už byl několikrát nominován...


  SLEDUJ DNES
  VE 21:45 FILMSHOT NA ÓČKU a zjisti,
  jaké jsou 3 nejrozmazlenější filmové princezny!

  Leo se k té zatracené zlaté sošce skutečně poctivě proplazil Revenantem. My si myslíme, že to má spíš za všechny ty předchozí nominace, které sice neproměnil, ale předvedl zářivější herecké výkony.

  První nominaci DiCaprio dostal už v roce 1993 za náročnou postavu retardovaného kluka ve filmu Co žere Gilberta Grapea:

  Druhá nominace, která vyšla naprázdno, přišla o deset let později za roli ve snímku Letec, kde Leonardo ztvárnil Howarda Hughese v jeho životopisném příběhu:

  Třetí nominaci na Oskara získal Leo za výkon ve filmu Krvavý diamant z roku 2006, kde si zahrál pašeráka diamantů, který se ocitne uprostřed občanské války v Sierra Leone:

  Poslední neproměněná nominace za titulní roli ve filmu byl Vlk z Wallstreet, kde DiCaprio vystřihnul bezskrupulózního burziána, který nezná problém, co by se nedal vyřešit penězi. A nutno dodat, že v tomto případě Leo nezískal oskara ani v kategorii nejlepší film, na který byl nominován jako jeden z producentů:

  Jsme rádi, že Leovi to konečně vyšlo a teď už můžeme držet palce dalším oscarovým smolařům, mezi které patří například Tom Cruise! Skvělých herců, kteří do dnešního dne nedostali tuhle prestižní sošku totiž existuje velká řada!

  HLASUJ! ÓČKO ANKETA:

  Související