Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • EGO STARTUJE UNIKÁTNÍ SHOW "PARTY RIDE LIVE PODZEMGANG VOL. II."!

  19. dubna 2016 9:24
  Hudební stanice ÓČKO pořádá pátou sérii legendárních akcí Party Ride Live, tentokrát se v hlavní roli představí slovenský rapper EGO. Aktuální šňůra nese název Party Ride Live PODZEMGANG VOL. II a začíná již 23. dubna!

  Celovečerní program v párty stylu pod taktovkou jednoho z nejlepších rapperů současnosti odstartuje již 23. 4. v klubu Fabric v Ostravě. Následně se přesune 30. 4. do Břeclavi, 14. 5. do Domažlic, 27. 5. do Boskovic a 25. 6. do Hradčan u Tišnova.

  První zastávka je už tuto sobotu 23. 4. v Ostravě (klub Fabric): 

  Populární rapper si pro diváky přichystal dechberoucí show s jedinečnými audiovizuálními prvky. Nejenže zazní všechny jeho hity v excelentní live podobě, EGO dá navíc další šanci mladým nadějným umělcům vystoupit s ním na jednom pódiu jako členové uskupení s názvem Podzemgang.

  Na základě výzvy se do soutěže přihlásilo neuvěřitelných 200 talentovaných lidí, ze kterých EGO vybral jen 5 nejlepších! Tito umělci však nebudou pouhými hosty. V rámci speciální show se představí i s vlastní tvorbou. Diváci se tak mohou těšit například na fenomenální tanečnice, výtečné muzikanty, nadějné rappery i znamenité zpěváky!

  A co EGA k tomuto kroku vůbec vedlo? V rozhovoru pro ÓČKO odtajnil hlavní myšlenku celého projektu, která vychází z touhy něco tu změnit. "Jedním z hlavních důvodů je snaha zabránit negativnímu efektu vznikajícím ve „star“ soutěžích. Účinkující jsou často nadaní, ale tím, že během celého trvání soutěže vlastně jen přezpívávají cizí skladby, nejsou schopni samostatné tvorby. Nejde jen o hlas. Nejde jenom o hlas a image. Jde o komplexní fungování!“ míní Michal „EGO“ Straka.

  Každá zastávka Party Ride Live tak bude nejen neopakovatelným zážitkem, ale pravděpodobně i šancí seznámit se s budoucími hvězdami českého showbusinessu. V rámci večera se také opět představí dvorní DJ této koncertní série Lucky Boy se svým unikátním hip-hop/RnB/Ghettofunk stylem.

  Akce se samozřejmě zúčastní i ÓČKO moderátoři MatYES, Ondra a Johan s kompletním televizním štábem a celou situaci pro vás budou monitorovat a následně vysílat přímo do ÓČKA.

  Party Ride Live PODZEMGANG VOL. II:

  23. 4. FABRIC CLUB - OSTRAVA
  30. 4. CORNER CLUB – BŘECLAV
  14. 5. ROXY DUBINA – DOMAŽLICE
  27. 5. KLUB JÍZDÁRNA - BOSKOVICE
  25. 6. CLUB 007 – HRADČANY U TIŠNOVA

  Následovat bude podzimní část série Party Ride Live, jejíž headliner je prozatím tajemstvím. Již teď vás ale můžeme ubezpečit, že to bude stát za to!

  Party Ride Live Podzemgang Vol. II vám přináší Mobil CZ s internetem zdarma.

  EGO - Nezávislost (PODZEMGANG) prod. DJ Wich:

  Související