Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • EGO SE SETKAL S VÍTĚZI SOUTĚŽE, KTEŘÍ S NÍM POJEDOU TOUR!

  7. dubna 2016 17:53
  Do konce února jste měli možnost poslat své soutěžní video pro PARTY RIDE LIVE: PODZEMGANG VOL: II! EGO vybral z nejpovedenějších příspěvků pět vítězných a s jejich autory se setkal na ÓČKU! Podívej se, jak to probíhalo a co se bude dít dál!

  EGO vás vyzval k zasílání videí, ve kterých předvedete, co umíte a proč právě vy máte být součástí jeho Podzemgangu a objevit se na stage spolu s tímhle rapperem v rámci letošní ÓČKO PARTY RIDE LIVE: EGO PODZEMGANG VOL. II!

  VIDEO: SETKÁNÍ EGA A VÍTĚZŮ SOUTĚŽE, KTEŘÍ S NÍM POJEDOU TOUR!

  Přijď si s námi užít neopakovatelnou akci s názvem PARTY RIDE LIVE PODZEMGANG VOL. II, kde bude v hlavní roli řádit rapper EGO! V rámci své unikátní live show vystoupí EGO s PODZEMGANG CREW, která je složena z těch nejtalentovanějších mladých umělců! Přijď si vychutnat tento ojedinělý soubor mladých rapperů, performerů, artistů i zpěváků. Bude to velký! Vstupenky seženeš na obvyklých místech. Ale bacha, mysli na to, že na EGA je lístků vždycky málo (tím spíš, když je ještě navíc s ÓČKEM v zádech)!

  Party Ride Live PODZEMGANG VOL. II
  23. 4. FABRIC CLUB - OSTRAVA
  30. 4. CORNER CLUB – BŘECLAV
  14. 5. ROXY DUBINA – DOMAŽLICE
  27. 5. KLUB JÍZDÁRNA - BOSKOVICE
  25. 6. CLUB 007 – HRADČANY U TIŠNOVA

  Následovat bude podzimní část série Party Ride Live, jejíž headliner je prozatím tajemstvím. Již teď vás ale můžeme ubezpečit, že to bude stát za to!

  Party Ride Live Podzemgang Vol. II vám přináší Mobil CZ s internetem zdarma.

  EGO - Nezávislost (PODZEMGANG) prod. DJ Wich:

  Související