Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • EGO: MINIROZHOVOR A ZKOUŠKY VE STORMU S FINALISTY PARTY RIDE LIVE II!

  14. dubna 2016 14:53
  Všem dobře známý slovenský raper EGO, člen skupiny Kontrafakt, nedávno vybral pět soutěžících, kteří s ním vyrazí na jeho unikátní turné PARTY RIDE LIVE: PODZEMGANG VOL: II.!

  Minulý víkend Ego s těmito nadanými muzikanty a tanečníky poprvé zkoušel v pražském klubu Storm, který disponuje jedním z nejkvalitnějších sound systémů v Čechách. Pokud se chcete dozvědět, jak se mu tam líbilo, nebo o jakou soutěž přesně šlo, čekujte následující článek a minirozhovor!

  EGO na začátku toho roku vyzval na ÓČKU všechny muzikanty, rapery, tanečníky a další umělce, aby poslali své soutěžní video, ze kterých poté vybral pět nejtalentovanějších a ti s ním vyrazí na turné PARTY RIDE LIVE: PODZEMGANG VOL: II. Přihlásilo se na 180 soutěžících a EGOVA úloha, vybrat ty nejlepší, opravdu nebyla lehká. Nakonec se v jeho gangu, který s ním objede celou Českou republiku, objeví MARYS, který famózně ovládá mašinku zvanou „empécéčko“, zručný kytarista PETER KRAVARIK, skvělý tanečník KOCIVA, dále sympatické tanečnice, sestry SOŇA a ZOE, a v neposlední řadě skupina INNY RAP z Prahy. Akce se zúčastní i ÓČKO moderátoři s kompletním televizním štábem a celou situaci budou monitorovat a následně vysílat přímo do ÓČKA.

  První zastávka je už za týden 23.4. v Ostravě (klub Fabric): 

  Všichni tito zmínění umělci s ním o minulém víkendu zkoušeli v pražském Stormu, kde mu byla k dispozici nejmodernější technika, včetně skvělého sound systému FUNKTION-ONE, který je v klubu nainstalován. Klub je situovaný na Žižkově, kousek od metra B Florenc a je po kompletní rekonstrukci. Za necelé 3 roky existence se v tomto klubu událo bezpočet významných parties a koncertů, namátkou vánoční koncert PSH a Supercroo, pravidelné koncerty Řezníka a jeho party Sodoma Gomora, benefiční koncert Piosquad nebo vystoupení americké legendy jménem AFU-RA.

  Další nejbližší hip-hopová akce se ve Stormu chystá již na čtvrtek 21. dubna, kdy proběhne velký křest Maniakovi desky „AK47“ a koncert členů PSH – Oriona a Vladimira 518. Více info o křestu se dozvíte na Facebook události nebo na webu klubu Storm.

  Bleskový rozhovor s Egem po zkoušce v klubu Storm:

  Storm Club: Jak bys ve zkratce popsal svůj nový hudební projekt?
  EGO: Je to projekt, jehož cílem je vytvoření nového hudebního zážitku.

  Storm Club: Jak se ti zkoušelo ve Stormu a jak se ti líbí náš zvuk?
  EGO: Dobře, paráda. Já jsem hledal menší klub, kde bych si vyzkoušel co nejtvrdší podmínky na vystupování a dali mi nakonec vůbec ne nejtěžší. J Zvuk super!

  Storm Club: Kdybys sám sobě mohl poslat SMS do minulosti, co by v ní bylo a do kterého roku?
  EGO: Dobré… Do patnácti… Že vydrž s tou kytarou, ty kokot (smích). Po tom, co jsem přestal dělat čistě vokálové věci, ale začal jsem i produkovat, tak si říkám, proč jsem přestal.

  Storm Club: Díky moc za krátký rozhovor a ať se daří tvému projektu!

  Party Ride Live Podzemgang Vol. II vám přináší Mobil CZ s internetem zdarma.

  ČTI TAKÉ: EGO SE SETKAL S VÍTĚZI SOUTĚŽE, KTEŘÍ S NÍM POJEDOU TOUR!

  Související