Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Člen k-popové skupiny SHINee spáchal podivnou sebevraždu. Trpěl depresemi...

  29. prosince 2017 5:00
  K-popová skupina SHINee přišla o jednoho ze svých členů. Sedmadvacetiletý zpěvák Kim Jong-hyun, také známý jako Jonhyun, spáchal sebevraždu.

  ČTI TAKÉ: PROMĚNY HVĚZD, KTERÉ SE V ROCE 2017 ODBARVILY NA BLOND! SELENA, ARIANA, KATY...

  Kim Jong-hyun spáchal sebevraždu

  Kim Jong-hyun spáchal sebevraždu

  Profily skupiny na sociálních sítích se plnily zprávami od fanoušků a management skupiny zároveň vydal oficiální prohlášení.

  „Jonghuyn miloval hudbu více než cokoliv na světě a byl to umělec, který se vždy snažil na pódiu předvést to nejlepší. Rmoutí nás, že musíme jeho věrným fanouškům sdělit takto tragickou zprávu,“ píše se v tomto prohlášení.

  via GIPHY


  Jonghuyn byl nalezen v bezvědomí poté, co se nadýchal jedovatých výparů z uhlí hořícího na pánvi. Jeho sestra zavolala policii poté, co jí od něj přišlo několik smsek, které vyznívaly jako dopis na rozloučenou.

  Jonghyun se se skupinou SHINee podílel na mnoha albech a několika singlech, přičemž poslední jeho koncert se odehrál 10. prosince.

  SM Entertainment vydali oficiální zprávu a poděkovali všem fanouškům za podporu a soustrast:

  „Today, we sent off beloved artist Jonghyun peacefully. We are deeply thankful for the consolation you have sent to Jonghyun’s immediate family and SHINee members, as well as our company’s artists and employees, who are devastated as a result of this sudden farewell. 

  More than anything, we would like to sincerely thank the countless fans who made time to come see Jonghyun despite the cold weather, and everyone who sent their condolences. We respectfully thank the many entertainment colleagues, seniors and juniors and those in the entertainment industry who adjusted their important schedules to pay their respects to Jonghyun. 

  Jonghyun’s final path was not lonely thanks to so many people’s love and comfort. We believe that Jonghyun’s music and passion and all of the exceptional sides of him he showed as an artist will forever live in our hearts. Once again, we bow our heads with sincere gratitude to everyone who extended warm consolation to us.“  J73a19n57a Š92p42u35l40á62k89o95v71á

  Óčko by si na psaní takových zpráv měli najít někoho, kdo se alespoň pohybuje ve světě kpopu, pro vaši informaci už proběhl i pohřeb, tuto událost už miliony fanoušků oplakalo a tak není hezké jim to připomínat a ještě takovýmto způsobem, kdy opožděně píšete stručnou zprávu, ve které skoro nic neřeknete ani nevyjadříte s respektem smutek a ještě tím ukážete jak málo o dané skupině či události víte... trochu úcty vůči mrtvému i pozůstalým, prosím!

  K60l55á49r66a B63o16r40d10o85v40s65k60á

  Dobrý den,

  bolí mně srdce číst tento přitrouble napsaný příspěvek. Spousta z nás se stále těžko vyrovnává s touto ztrátou a všemi okolnostmi kolem. A troufnu si říct, že každá věta tohoto článku je překroucená pravda. Lépe by bylo, kdyby jste ho ani nevzpomněli. Napsat článek o tom čemu nerozumíte není sranda.  Související