Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Justin Bieber a Selena Gomez | foto: YouTube

  AKČNÍ BIEBER! IGNORUJE TELEFONÁTY OD SELENY, POŘÍDIL SI NOVÉ ŠTĚNĚ A VĚNOVAL 50 000 DOLARŮ CIZÍ RODINĚ!

  17. srpna 2016 16:16
  Kolem Justina Biebera je rušněji, než kdy jindy! Každý den se děje tolik pro fanoušky zásadních věcí, že je pomalu nestíháme všechny zaznamenávat!

  V pondělí Justin smazal po bouřlivé výměně názorů se Selenou i s fanoušky svůj účet na Instagramu, na což předem upozorňoval.

  ČTI TAKÉ: JUSTIN SE ZASTAL SOFIE, PŘESTAL SLEDOVAT SVÉ EX, SELENU I HAILEY A POTÉ SMAZAL SVŮJ INSTAGRAM ÚČET!

  Prosil fans, aby přestaly psát nenávistné komentáře pod každou jeho fotku se Sofií Richie, ale jeho přání bohužel nebylo vyslyšelo, tak dostál svému slovu a rozhodl se k tomuto radikálnímu kroku.

  Justin Bieber a Todd

  Justin Bieber a Todd

  Selena se veřejně omluvila za svůj „výlev“ na Justinově Instagramu a chtěla se omluvit i osobně, ale Justin se prý natolik urazil, že jí nezvedá telefon!

  Justin Bieber’s New Girlfriend - 2016 [Sofia Richie]:

  Podle serveru TMZ Justina štve, že ho Selena nenechá žít jeho život, žárlí a plete se do věcí, do kterých jí podle něj už dávno nic není. To je tedy pro Selenu asi hodně ledová sprcha!

  Todd

  Todd

  Justin se snaží žít svůj život naplno a tak se mu kromě Instagram dramatu během posledních dní podařilo pořídit pro Sofii nádherné nové štěně (které pojmenovala Todd) a kromě toho věnoval rodině s těžce nemocným dítětem 50 000 dolarů. Ale ne jen tak - vypsáním šeku - JB navštívil rodinu osobně u nich doma a se všemi si dlouze popovídal.

  Fotogalerie

  Vodafone YOU FEST 2016

  Vodafone YOU FEST 2016  AKČNÍ BIEBER! IGNORUJE TELEFONÁTY OD SELENY, POŘÍDIL SI NOVÉ ŠTĚNĚ A VĚNOVAL 50 000 DOLARŮ CIZÍ RODINĚ!

  995001

  995002

  995003

  995004

  995005

  LOVE 257

  995006  Související